Manatee'nin gelişmiş PP kapları, hem sıcak hem de soğuk yiyeceklerin tazeliğini ve lezzetli tadını etkili bir şekilde yönetmek ve korumak için ustalıkla tasarlanmıştır. Plastik kaplarımız yemekleri rahatlıkla dağıtır ve bu da onları paket servisi ve catering için ideal seçim haline getirir. Manatee'nin PP Plastik Enjeksiyon Kalıplama Yoğurt Kapları, çok çeşitli sıcak ve soğuk ürünlere hizmet veren yemek hizmeti kuruluşları için operasyonel envanterinizin önemli bir parçasıdır. Plastik kaplarımız hasara, sızıntılara ve yağlı lekelere karşı dayanıklı olacak şekilde titizlikle üretildiğinden müşterileriniz için güvenli ve keyifli bir deneyim sağlanır.

|
Malzeme |
PP |
|
Kapasite |
Özelleştirilmiş |
|
Renk |
Özelleştirilmiş |
|
Şekil |
Yuvarlak, Kare, Dikdörtgen |
|
Logo |
Özelleştirilmiş Logo Kabul Edilebilir |
|
Örnek |
Serbestçe Sağlanır |
|
Dahil Edilen Bileşenler |
Kapaklı, Kaşıklı |
|
Özellik |
Manatee'nin ambalajları kovalar ve bardaklar için mevcuttur veya kaplar, dekoratif Kalıp İçi Etiketlemedir (IML), yüksek kaliteli tasarımlar Baskı işlemiyle hayat buluyor. |
|
Stiller |
Özel Baskı Hizmeti, BPA İçermeyen, Kalıp İçi Etiketleme |
|
Ürüne Özel Kullanımlar |
Dondurma, Yoğurt, Tereyağı, Jöle, Salata, Sos |
|
Tasarım |
Müşterinin ihtiyacına göre yaratıcı tasarımcı ekibimiz var ücretsiz tasarım |
|
IML Yazdırma |
Gravür baskı, serigraf baskı, dijital baskı |
| 400g Bardak | |
| Malzeme: | PP |
| Üst Uzunluk: | 147 mm |
| Üst Genişlik: | 103 mm |
| Alt Uzunluk: | 110mm |
| Alt Genişlik: | 66 mm |
| Yükseklik: | 60 mm |
| Ağırlık: | 40g |
| Hacim: | 580ml |
| Özellik: | Kalıp etiketli enjeksiyon kabı, güzel, emniyet kilitli, kapaklı, kaşıklı, geri dönüştürülebilir, güvenli |
| Tasarım: | Müşterinin ihtiyacına göre ücretsiz tasarım için yaratıcı tasarımcı ekibimiz var |
| Başvuru: | Yoğurt, dondurma, sos vb. için paket |
| Seviye: | Gıda Sınıfı |
| Sertifika: | FSSC22000, ISO22000, ISO9001 |
| Paket: | |
- Dondurma, yoğurt, puding, tereyağı ve çeşitli yiyecekleri saklamak için mükemmeldir
- Sıcaklık aralığı: -45°C - 135°C
- Desen özelleştirilebilir
- Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın
- PP plastik kap dondurma, yoğurt, şekerleme, puding için kullanılabilir ve ayrıca diğer ilgili gıda depolama için de kullanılabilir. Kap IML'li olabilir, kaşık kapağın altına monte edilebilir. İyi ambalajlanmış, tek kullanımlık ve dayanıklı olan enjeksiyon kalıplama plastiği.

- Yüksek Kaliteli Ürünler
Tek kullanımlık gıda kaplarımızın küresel standartlara uygunluğunu garanti etmek için en ileri üretim yöntemlerini ve üstün hammaddeleri kullanıyoruz. Bu ürünler, müşterilerimizin her zaman en yüksek kalitede ürünler almasını sağlamak için sıkı kalite kontrol önlemlerine tabi tutulur.
- Kişiselleştirme Yeteneği
Her müşterinin farklı gereksinimlere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, özel taleplerinizi karşılamak için özelleştirilmiş boyutlar, formlar, tonlar ve hatta basılı tasarımları kapsayan özel çözümler sunuyoruz.
- İhracat Hizmetleri
Müşterilerimize her şeyi kapsayan ihracat hizmetleri sunan zengin bir ihracat uzmanlığımız var. Üretimden paketlemeye, lojistikten gümrüklemeye kadar siparişlerinizin istediğiniz ülke veya bölgeye sorunsuz teslimatını garanti ediyoruz.
- Uzun Süreli Özel İşleme Hizmetleri
Avrupa, Amerika, Avustralya ve Singapur'daki müşterilerimize genişletilmiş özel işleme hizmetleri sunduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurduk, onların dinamik ihtiyaçlarını karşıladık ve onlara olağanüstü ürün ve hizmetler sunduk.
- Müşteri Memnuniyeti
Amacımız müşteri memnuniyetini sürekli artırmaktır. Ekibimiz müşterilerle yetkin, etkili ve dostane bir şekilde etkileşime girerek her aşamada memnuniyet verici bir deneyimle karşılaşmalarını garanti eder.
